Hakkımızda

Katun, Mayıs 2018’de Özüm Yelkencioğlu tarafından kuruldu. Hayatı boyu görselliğin önemli olduğunu bilen kişiliğiyle “Kadın Güzeldir” daha nasıl güzelleşir anlayışıyla kendi markasını yarattı.

‘KATUN’ ; Eski Türkçede “kraliçe,hakan eşi, prenses” anlamına gelen bir kelimedir. “Hatun” ‘un da kökeni olan bu kelime “dişi gücü” simgeler.

Çocukluğundan beri bu sektörle iç içe yaşayarak, annesinin güzellik danışmanlığı konusundaki bilgi birikimini, kadının küçük dokunuşlarla nasıl daha da güzelleştiğini hep izledi ve bu serüven onu modaya yönlendirdi. Eğitimine İtalya’ daki Nuova Accademia di Belle Arti Milano’ da başlayıp İzmir Ekonomi Üniversitesi Moda İşletmeciliği bölümünde tamamladı.

Üretimin ve hizmetlerin bu derece yoğun olduğu bir ortamda farklılaşmadan başarılı olmanın oldukça zor olduğunu gördü. Tasarım ve geliştirme planları yapmaya başladı. O yenilikçi heyecan arayışıyla bir anda ekibini kurarak tasarımlarını hayata geçirdi.

“Tabii ki ekip ruhu ile birlikte belirlenen hedeflerimize ulaşmak için var gücüyle el örgülerine sevgilerini katan hanımlarımız, deriye hayat veren ustalarımız, destekleriyle, önerileriyle, fikirleriyle imza atan dostlarımız bizi “ Güzellik kadının hakkıdır” prensibiyle ürünlerimizle buluşturdu. Biz de bu sevgi yumağıyla oluşturduğumuz ürünlerimizi ülkemizin yanısıra tüm Dünya ülkelerindeki kullanıcılarla buluşturmak için sabırsızlanıyoruz...”

-Özüm Yelkencioğlu

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4